Özel Hastanelerde Fark Ücreti Ödemeye Son!

SGK’lılar için bir ilk! Tamamlayıcı Sağlık Sigortası İle Özel Hastanelerde Fark Ücreti Ödemeye Son.
SİGORTA ŞİRKETİ ile SGK’lılara anlaşmalı hastanelerde fark ücreti ödemek yok! İnanılmaz uygun fiyatlarla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırın, anlaşmalı kurumlardan fark ödemeden yararlanın. 
Yepyeni bir dönem başlıyor 
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kapsamında yer alan sigortalı, eşi ve çocuklarını Sigorta Şirketi çatısı altında tam olarak güvence altına alıyoruz. 
Özel sağlık kurumlarında SGK kapsamında sağlanan sağlık hizmetlerinin standartlarını yükseltmek ve yüksek maliyetli sağlık harcamalarına destek olmak amacıyla sunduğumuz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na ekonomik prim ve uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününe özel olarak oluşturduğumuz anlaşmalı sağlık kurumlarında, Sağlık Bakanlığı ruhsatında tanımlı tüm branşlardan ve SGK anlaşması kapsamındaki kadrolu hekimlerin sunduğu nitelikli sağlık hizmetlerinden (gerek ayakta gerekse yatarak tedavilerde) teminat kapsamı dâhilinde yararlanabileceksiniz. 
Detaylı bilgi ve destek için 0 212 617 67 53  numaralı telefondan bizimle direk iletişime geçin ya da Ön Başvuru Formu’nu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayın.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ